пʼятниця, 4 вересня 2015 р.

Спеціалізований семінар 9 вересня "Вихід на європейський та світові ринки: міфи і реалії"

Експортувати до Європи легко! Дізнайтеся на практичному семінарі від ‪#‎USAID‬ у Києві!
Запрошуємо представників бізнесу взяти участь у спеціалізованому семінарі "Вихід на європейський та світові ринки: міфи і реалії".
Тренінг відбудеться 9 вересня за спільної ініціативи програми Програма USAID "Лідерство в економічному врядуванні" та Мінекономрозвитку.
В програмі заходу: практичні модулі щодо оцінки експортної готовності товару та компанії, методів ефективного виходу на нові ринки, умов продажу та правовим аспектам, особливостям географії потенційних ринків та багато іншого.

Спікерами будуть експерти від Мінекономрозвитку та ДП "Держзовнішінформ", такі як: Олег Мирошніченко, Михайло Лесняк, Галина Перепелиця та інші.

Час та місце проведення: 9 вересня 2015 р. з 9:00 (початок реєстрації о 8:30) до 17:30 в Києві у приміщенні Мінекономрозвитку (Держспоживінспекції), 11 поверх, за адресою вул. Антоновича, 174, станція метро Либідська.
Для реєстрації на захід перейдіть, будь ласка, за посиланням: http://bit.ly/1QazMUf
Кількість місць обмежена.
Більш детальну програму семінару можна знайти за посиланням http://bit.ly/1NP1d7T. У разі виникнення будь-яких запитань або коментарів, будь ласка, звертайтеся до пані Ірини Собецької, координатора заходу, за електронною адресою: irina@kse.org.ua або за тел.: +380-44-492-8012 (вн. 120).