пʼятниця, 31 березня 2017 р.

Глобальна електронна спільнота фахівців агросектора та IT: e-agriculture.orge-Agriculture є глобальною спільнотою, де люди з усього світу обмінюються інформацією, ідеями та ресурсами щодо використання інформаційних технологій для ведення сталого сільського господарства та сільського розвитку.
Спільнота складається з понад 12 000 членів зі 170 країн і територій. Її членами є спеціалісти з інформаційних технологій, дослідники, фермери, студенти, політики, бізнесмени, спеціалісти з розвитку та інші.
Члени спільноти мають спільний інтерес щодо покращення політики та процесів, пов'язаних з використанням інформаційних технологій у підтримці сільського господарства та сільського розвитку для справляння позитивного впливу на розвиток села. 

Фейсбук-сторінка e-Agriculture 
Сайт e-Agriculture

Ось вам банальний приклад пошуку партнерів: заходите на цей сайт, реєструєтеся і відкриваєте розділ членів http://www.e-agriculture.org/Members. Шукаєте країну, яка вас цікавить, відкриваєте профілі членів і там через закладку Messages можете слати повідомлення напряму.