Саме за експортні ринки сьогодні змагаються великі національні виробники. Це стосується виробників як сировини так і продуктів. Паралельно малий та середній бізнес намагається пробитися власними силами з крафтовими чи нішовими продуктами на глобальний ринок. І якщо перші мають можливість залучити експортні агенції та експертів з просування на міжнародних ринках, то другі дуже часто обмежені в можливостях і доступі до міжнародних мереж та експертизи по роботі на нових ринках.
Розуміючи складність виходу на зовнішні ринки малого та середенього агробізнесу, Ukrainian Food Valley, спільно з Kyiv-Mohyla Business School [kmbs], розробили одноденний управлінський воркшоп. Завданням якого буде сформувати стратегічне бачення виходу на нові ринки для МСБ. А також запропонувати методології та підходи до управління продуктом та визначення ключових клієнтів.
Серед запрошених спікерів – викладачі kmbs, експерти з експортних стратегій та топ-менеджери, що сьогодні працюють на міжнародних ринках:
Владимир Павелко (Volodymyr Pavelko) - заступник декана kmbs з міжнародної співпраці,
Инна Сосновская (Inna Sosnovskaya) - експерт у розробці експортних стратегій для компаній В2В-сектору, керівник проектів Strategic з міжнародного розвитку бізнесу, радник декана Києво-Могилянської бізнес-школи.
Анна Морозова - засновниця компанії УкрАп.
Nataliya Gordiychuk - керівник програми AgriFoodMBA, засновниця команії Агрітема.
Олег Мирошніченко – тренер, консультант з питань експорту на європейські та міжнародні ринки.
Дмитрий Козонак (Dmytro Kozonak) – підприємець, член Правління бізнес- асоциації «Ми-Херсонці», член ассоціації Canada-Ukraine Chamber of Commerce.
Виталий Нестеренко (Vitaliy Nesterenko) - член Правління бізнес- асоциації «Ми-Херсонці», керівник проекту «Відкритий експорт», завершив стажування у головному офісі Канадо-Української торгівельної палати в місті Торонто.
Тривалість воркшопу - один день (8.30-21.00). Взяти участь в навчанні можуть топ-менеджери та власники, які мають досвід управління бізнесом не менше 3 років. Щоб подати заявку на участь в воркшопі необхідно пройти реєстрацію: http://bit.ly/food_export.
Дедлайн подачі заявок – 23 січня, 14.00.
***
Учасники, що пройдуть відбір, покривають 25% вартості (3000 грн), решту 75% - оплачує Ukrainian Food Valley.
З усіх додаткових питань - звертайтеся, будь ласка, до Oleg Venger, координатора Ukrainian Food Valley - 096 259 64 37 - oleg.venger.jr@gmail.com