вівторок, 29 серпня 2017 р.

До уваги експортерів їжі та напоїв: "Посібник по входженню на ринок їжі та напоїв: Канада" (англ.)

Вільна торгівля з Канадою відкривається не лише для України. Всеохопна економічна та торгова угода між ЄС та Канадою (CETA) сьогодні знаходиться у процесі ратифікації державами-членами ЄС. 
Щоб полегшити вихід на ринок Канади компаніям з ЄС, Європейська Комісія підготувала бомбезний документ

субота, 19 серпня 2017 р.

Посібник постачальника Kraft Foods і стандартні умови купівлі Kraft Heinz (англ.)

Пропоную вашій увазі три технічних документи від монстрів глобального бізнесу - Kraft Foods і її спадкоємиці Kraft Heinz (злиття компаній Kraft Foods та Heinz відбулося 2015 року з благословення Уорена Бафета).

четвер, 17 серпня 2017 р.

Закордонні покупки в Інтернеті з позиції і погляду покупця (рос.)

Естонський споживчий портал опублікував поради для покупців Інтернет-магазинів. Продавцю завжди корисно подивитися на бізнес очима покупця. Тому пропоную ознайомитися з порадами і подумати, як ваш Інтернет-магазин можете покращити свої позиції, репутацію та надійність в очах закордонних покупців.

пʼятниця, 4 серпня 2017 р.

Експорт одягу до Євросоюзу: які пастки пильнують на вітчизняного виробника (стаття)

Джерело: Wikimedia Commons
Пропоную вашій увазі статтю, яку я написав для видання "Все про бухгалтерський облік". Стаття покриває обов'язкові (законодавчі) та добровільні вимоги (вимоги закупівельників) до одягу на ринку Європейського Союзу. Матеріал базується на інформації Агенції сприяння імпорту до ЄС Міністерства закордонних справ Нідерландів (CBI), на інформації ресурсу ExportHelpdesk та інших джерелах.

четвер, 3 серпня 2017 р.

Така близька Канада: вільна торгівля та її можливості для українських експортерів

Олександра Бровко, для Європейської правди _ Середа, 02 серпня 2017, 09:22

Перший день останнього місяця літа ознаменував довгоочікуваний початок вільної торгівлі між Україною та Канадою. Нарешті після завершення ратифікаційних процедур Угода про вільну торгівлю між Україною та Канадою (CUFTA) набула чинності.
Тож давайте сьогодні поглянемо на угоду під практичним кутом та проаналізуємо: