вівторок, 29 грудня 2015 р.

Експортний семінар у Полтаві (28 січня 2016 року)


Полтавська торгово-промислова палата висловлює Вам свою повагу та повідомляє про проведення 4-х годинного інформаційно-консультаційного семінару-тренінгу для підприємств Полтавської області на тему:
«Експорт до ЄС: процес, філософія, можливості»
Запрошуємо Вас особисто та спеціалістів Вашого підприємства прийняти участь у даному заході, який відбудеться
28 січня 2016 року о 10.00 в приміщенні Полтавської ТПП (вул. Автобазівська,7)
Семінар проведе Олег Мирошніченко, тренер і консультант з питань експорту на європейські та міжнародні ринки.
Питання до розгляду:
  1. Експортне планування (Оцінка експортної готовності компанії та розробка експортного плану)
  2. Дослідження ринку
  3. Ринкові «маршрути» (Види торгових посередників, переваги та вади різних методів експорту)
  4. Укладення зовнішньоекономічних контрактів
  5. Пошук можливостей та бізнес-контактів в Інтернеті та поза ним
  6. Управління контактами та їх вдосконалення
Участь підприємств у семінарі-тренінгу є безкоштовною. 
В рамках семінару запланований кава-брейк для учасників семінару.
У зв’язку з обмеженою кількістю місць просимо Вас, в разі зацікавлення, терміново подати заявку у відділ зовнішньоекономічної діяльності, інновацій та інвестицій
Тел./факс: (0532) 50 50 88, expertzez@tpp.pl.ua 

Контактна особа: Карпенко Ірина Сергіївна

субота, 26 грудня 2015 р.

Короткий посібник "Як вийти на ринки ЄС?"

1-го січня повноцінно запрацює зона вільної торгівлі між ЄС та Україною. Як українському бізнесу в нових умовах виходити на ринки ЄС? Як робити бізнес у ЄС та з європейськими партнерами? Як експортувати у країни Європейського Союзу? Які інформаційні ресурси в цьому допоможуть? Як розв'язувати проблеми сертифікації та стандартизації? 

Ці та інші питання висвітлюються в посібнику "Як вийти на ринки ЄС", що його опублікували ГО "Інтерньюз-Україна" та Києво-Могилянська бізнес-школа за підтримки Міжнародного фонду "Відродження".

пʼятниця, 25 грудня 2015 р.

Як вийти на ринки ЄС за умов вільної торгівлі? – презентація посібника (28 грудня, Київ)


1-го січня повноцінно запрацює зона вільної торгівлі між ЄС та Україною. Як українському бізнесу в нових умовах виходити на ринки ЄС? Як робити бізнес у ЄС та з європейськими партнерами? Як експортувати у країни Європейського Союзу? Які інформаційні ресурси в цьому допоможуть? Як розв'язувати проблеми сертифікації та стандартизації? 

Ці та інші питання висвітлюються в посібнику "Як вийти на ринки ЄС", що його опублікували ГО "Інтерньюз-Україна" та Києво-Могилянська бізнес-школа за підтримки Міжнародного фонду "Відродження".

Коли: понеділок, 28 грудня 2015 року, 11.30
Де: Український кризовий медіа-центр, Український дім на Європейській площі, вул. Хрещатик, 2

Спікери на презентації:

Олег Мирошніченко, бізнес-консультант, колишній експерт Представництва ЄС в Україні, один із авторів посібника
Інна Сосновська, Експерт компанії Strategic Consulting Group (SCG), Радник декана Києво-Могилянської бізнес школи [kmbs], одна з авторок посібника.  
Люк Дер'єп, французький бізнесмен, який працює в Україні, президент компанії Gaelys France, один із авторів посібника.
Дмитро Шульга, керівник Європейської програмної ініціативи Міжнародного фонду "Відродження". 
Володимир Єрмоленко, директор європейських проектів "Інтерньюз-Україна". 

Посібник був створений за результатами 10 семінарів "Як вийти на ринки ЄС", які відбулися в різних містах України у 2015 році. 
Семінари були проведені ГО "Інтерньюз-Україна" у співпраці з Києво-Могилянською бізнес-школою [kmbs] та за підтримки Міжнародного фонду "Відродження". 

Запрошуємо на презентацію журналістів, представників бізнесу, неурядових організацій, органів державної влади та інших зацікавлених осіб. 


Контактна особа: Володимир Єрмоленко, 0967891162.

вівторок, 22 грудня 2015 р.

Семінар у Миколаєві «Інституційна підтримка експортерів, стандарти та вимоги, електронні ресурси для експорту на європейські та міжнародні ринки», 25 грудня

До уваги МСП агропромислового комплексу!
25 грудня в м. Миколаїв відбудеться інформаційна захід з метою розповсюдження результатів діяльності проекту «Розвиток агропромислового сектору шляхом створення прикордонної сільськогосподарської мережі» (MIS-ETC 1687). В рамках заходу буде проведено семінар «Інституційна підтримка експортерів, стандарти та вимоги, електронні ресурси для експорту на європейські та міжнародні ринки» та презентовано інструменти, створені в рамках Проекту з метою сприяння діяльності сільгоспвиробників
Проект фінансується Європейським Союзом в рамках Спільної операційної програми «Румунія-Україна-Республіка Молдова 2007-2013».
Під час заходу ви дізнаєтесь про існуючі можливості отримання експортної підтримки від українських та іноземних інституцій в Україні, про велику кількість відкритих електронних джерел, що допомагають з’ясувати вимоги до продукції (обов’язкові та добровільні стандарти), знайти потенційного закордонного партнера та багато іншого.
Також будуть обговорюватись створені в рамках Проекту інструменти, метою яких є формування транскордонної сільськогосподарської мережі, яка об’єднає та надасть можливість для співробітництва сільгоспвиробникам України, Румунії та Республіки Молдова. До таких інструментів належать: будівництво Агропромислового логістичного парку, створення в межах реконструйованого сільськогосподарського ринку в м. Ботошань (Румунія) презентаційного куточку «Зроблено в прикордонній зоні» та запуск транскордонної онлайн площадки. 
Місце проведення: Конференц-зал БЦ «Олександрівський», м.Миколаїв, вул. Нікольська, 25.
Дата та час: 25 грудня 2015 року, 09.30 – 15.30. 
Експерт семінару: Олег Мірошніченко, випускник магістеріуму “Києво-Могилянської Академії”, Європейського Коледжу (м. Парма, Італія). Спеціаліст з питань торгівлі Представництва ЄС в Україні (2010-2013), відібраний тренер по експорту Американської агенції з міжнародного розвитку (USAID), автор двох популярних книг для українських експортерів. Професійний блог тренера: http://export-ua.blogspot.com 
Програма заходуhttps://goo.gl/MXrm1R 
Форма для реєстрації: http://orard.od.ua/news/141/

За додатковою інформацією будь ласка звертайтесь до менеджера проекту Сергія Калабіна та асистента проекту Ольги Заяць, тел. (048) 740 57 43, 737 65 78, email: ozayats@orard.od.ua

неділя, 20 грудня 2015 р.

Семінар в Умані "Інституційна підтримка експортерів,стандарти та вимоги, електронні ресурси для експорту на європейські та міжнародні ринки", 24 грудня 2015 р.

Місце проведення: Конференц-зал готелю «Софіївський», м.Умань , вул. Київська, 12а.
Дата та час: 24 грудня 2015 року, 11.30 – 16.30. 
Вартість участі: безкоштовно
Під час цього заходу ви дізнаєтеся про існуючі можливості отримання експортної підтримки від українських та іноземних інституцій в Україні, про велику кількість відкритих електронних джерел, що допомагають з’ясувати вимоги до продукції (обов’язкові та добровільні стандарти), знайти потенційного закордонного партнера, взяти участь у державних закупівлях в ЄС, захистити права інтелектуальної власності на теренах єдиного ринку ЄС та багато-багато іншого.
Захід проводиться в рамках проекту «Розвиток агропромислового сектору шляхом створення прикордонної сільськогосподарської мережі» (MIS-ETC 1687). В рамках заходу буде також презентовано інструменти, створені в рамках Проекту з метою сприяння діяльності сільгоспвиробників.


Також будуть обговорюватись створені в рамках Проекту інструменти, метою яких є формування транскордонної сільськогосподарської мережі, яка об’єднає та надасть можливість для співробітництва сільгоспвиробникам України, Румунії та Республіки Молдова. До таких інструментів належать: будівництво Агропромислового логістичного парку, створення в межах реконструйованого сільськогосподарського ринку в м. Ботошань (Румунія) презентаційного куточку «Зроблено в прикордонній зоні» та запуск транскордонної онлайн площадки. 

Проект фінансується Європейським Союзом в рамках Спільної операційної програми «Румунія-Україна-Республіка Молдова 2007-2013».
Експерт семінару: Олег Мірошніченко, випускник магістеріуму “Києво-Могилянської Академії”, Європейського Коледжу (м. Парма, Італія). Спеціаліст з питань торгівлі Представництва ЄС в Україні (2010-2013). Відібраний тренер по експорту Американської агенції з міжнародного розвитку (USAID ), автор двох популярних книг для українських експортерів. Професійний блог тренера:  http://export-ua.blogspot.com/
Програма заходу: https://goo.gl/bXu4Ei
Прес-реліз: https://goo.gl/q94G7i
За додатковою інформацією будь ласка звертайтесь до менеджера проекту Сергія Калабіна та асистента проекту Ольги Заяць, тел. (048) 740 57 43, 737 65 78, emailozayats@orard.od.ua

понеділок, 7 грудня 2015 р.

Про важливість лідерських здібностей та навичок публічного мовлення (на прикладі Стіва Джобса, ролик, англ.)

Лідер - той хто знає, думає, переконує, веде, підтримує, розпитує, дбає. Лідер-візіонер - це той, чия внутрішня енергія живить увесь колектив відчайдухів, що наважилися кинути виклик сталому порядку речей, змінити суспільство, культуру, середовище. Лідер-візіонер практично "програмує" людей, що з ним працюють - задля досягнення результату, задля повної віддачі, задля перемоги. 

Якщо ви маєте амбіції і прагнете бути лідером-візіонером, вам не обійтися без розвинених навичок публічного мовлення. В першу чергу це стосується спілкування з власною командою людей. Вам не обійтися без тотального заглиблення свідомості у ті процеси, що відбуваються в головах споживачів, конкурентів, у ті тенденції, що змінюють ринок і навколоринкове середовище. 

Подивіться на цей унікальний запис презентації ринку та бізнес-середовища 35-річним Стівом Джобсом - для своїх власних співробітників (тоді - у далекому 1991 році - він очолював компанію NeXT). Відчуйте внутрішній стан цієї геніальної людини, ступінь його турботи про споживачів. Надихніться. Нам надзвичайно важливо мати подібних людей в Україні!


субота, 5 грудня 2015 р.

Гід для постачальників косметичної продукції до Великобританії

Представляю вашій увазі і рекомендую для використання українських експортерів косметичних товарів гід британської асоціації косметичної, парфумерної та туалетної продукції 2015 року видання. Гід у чіткій та структурованій формі викладає інформацію про регулювання косметичного ринку, вимоги до продукції, оцінку рівня безпечності, маркування та багато іншого. Враховуючи високий рівень регуляторної гармонізації на єдиному ринку ЄС, багато інформації з цієї публікації може бути корисною і для експортерів косметичної продукції до інших країн ЄС.
Документ доступний для завантаження за посиланням http://bit.ly/CosmeticsUK

пʼятниця, 4 грудня 2015 р.

Експортний семінар в Одесі 11 грудня "Експорт до ЄС: процес, філософія, можливості"


До уваги МСП агропромислового комплексу!
11 грудня в Одесі відбудеться інформаційна кампанія для підприємців агропромислового комплексу, в рамках якої буде проведено семінар «Експорт до ЄС: процес, філософія, можливості» та презентовано інструменти, створені з метою сприяння діяльності сільгоспвиробників, в рамках проекту «Розвиток агропромислового сектору шляхом створення прикордонної сільськогосподарської мережі» (MIS-ETC 1687).

середа, 2 грудня 2015 р.

За низької ділової культури експортувати до ЄС українським компаніям недопоможе і Угода про асоціацію

01 декабря 2015, 11:05

Європейський Союз на сьогодні є головним торговельним партнером України, до нього спрямовується 35% українського експорту. Однак головним чином це зерно, метал та інша продукція, вразлива до коливання цін на світових ринках. Нагальною проблемою є вихід на ринок ЄС малого і середнього бізнесу. Що заважає вітчизняним компаніям вийти на ринки ЄС, розповів експерт Олег Мірошниченко, автор виданої за сприяння Представництва ЄС в Україні книги "Інтернаціоналізація бізнесу та вихід на ринки ЄС".